Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Silvi Dollapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Emri i Vërtetë:
  • Silvana Dollapi
BIOGRAFIA: Silvi Dollapi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2005, Silvi publikon albumin "Të Urrej Me Dashuri". Më datë 28 Tetor 2010, Silvi publikon videoklipin "Dhimbja E Henes". Më datë 29 Gusht 2011, Silvi publikon videoklipin "Kjo Dashnia Eshte Bela". Më datë 23 Mars 2012, Silvi publikon videoklipin "Aman Aman", në bashkëpunim me Ciko. Më datë 24 Mars 2012, Silvi publikon videoklipin "Kolazh Popullor". Më datë 5 Prill 2014, Silvana Dollapi publikon videoklipin "Ma Ka Lujt Djal...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMa Ka Lujt Djali Kapucin (2014)

Të Urrej Me Dashuri (2005)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aida Cara

Violeta Demaj

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Mimoza Nelaj

Nesa Omaj

Elfete Sherifi

Mirjeta Mema

Teuta Gashi

Albina Jahjaga

Besiana Kertusha

Tags: Silvana Dollapi, Silvi, Silvana Dalipi, Silvi Dollapi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet