Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Silvi - Po Martohemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Ma Ka Lujt Djali Kapucin"

Këngë e albumit:

"Super Star Gold (Vol. 8)"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Martohemi" kënduar nga Silvi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Silvi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Remzie Osmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa e kemi prit me na ardh kjo dit
Ama doren jo ti mos ke frik
Besen ta kam dhan ty o dashuri
Po martohemi, po martohemi

REF 2X:
Kjo unaz jeta ime
Do te mbes nëpër vite
Si dashnia ime
Qe per ty e kam
A e ndjen zemren time
Ti o dashuria ime
Se sa fort rreh ajo
Kur ty te kam prane

Ne te mir ne te keq
Prane do te me kesh
Afer vetes kudo qe te jesh
Nese dje ishim vetem
Sonte jemi dy
Vetem dit te mira
Do te fal un ty

REF 5X:
Kjo unaz jeta ime
Do te mbes nëpër vite
Si dashnia ime
Qe per ty e kam
A e ndjen zemren time
Ti o dashuria ime
Se sa fort rreh ajo
Kur ty te kam praneMë Shumë Këngë Nga Silvi Dollapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet