TEKSTESHQIP

Silvi
Te Kam Beb Per Qejf
Lyrics
(Feat. XOXO)

Silvi
Dhe pse s'te kam pran, distanca nga ty s'me ndan.
Sa me larg te jem, aq me xhan une do te te kem.
Detet, rruget nga ty s'me ndajne, ne zemer te kam.
Kete vere do te vish, do takohemi serish.

Ref.2.x
Te kam beb une ty, te kam jete.
Te kam zemer ti po me therret.
Te kam beb une ty, te kam jete.
Te kam beb une beb per qejf.

Dhe pse s'te kam pran, distanca nga ty s'me ndan.
Sa me larg te jem, aq me xhan une do te te kem.
Detet, rruget nga ty s'me ndajne, ne zemer te kam.
Kete vere do te vish, do takohemi serish.

Ref.
Te kam beb une ty, te kam jete.
Te kam zemer ti po me therret.
Te kam beb une ty, te kam jete.
Te kam beb une beb per qejf.

XOXO
O me ke jete, shume bukur vertete,
Ti je ma e mira, une ndihem si mbret.
Largesia le te jete e pa funde.
Une e kam arsyen te dua me shume.

Baby, baby, baby ti une te dua ti s'e di.
Baby, baby, baby ti une te dua ti s'e di.
Me prit c'do dit, pa ty jam merzit.
Fare durimi nuk paska limit.

Tani te kam pran, te kam me shume xhan.
Te kam beb per jete, zemer te kam, kam.

Te kam beb une ty te kam, te kam zemer te kam xhan.
Te kam beb une ty, me ke te kam, kam.
Te kam zemer hej, ty te kam xhan, xhan.

ONE, TWO, THREE...

Ref.2.x
Te kam beb une ty, te kam jete.
Te kam zemer ti po me therret.
Te kam beb une ty, te kam jete.
Te kam beb une beb per qejf.

DËRGOI: