Më mbaj mend (për 1 muaj)

Simba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
 • Emri i Vërtetë:
 • Simbol Ramadani
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Simba është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai eshte nje reper qe vjen nga Ferizaji, ben pjese ne grupin "Bad Man Simba" dhe punun me DD Studio. Më datë 10 Mars 2014, Simbol publikon videoklipin "Hate My Swag", në bashkëpunim me B Fresh. Më datë 9 Janar 2015, Simbol & Dori publikojnë videoklipin "Most Wanted". Më datë 20 Qershor 2015, Albion X Simbol publikon videoklipin "Shotgun". Më datë 27 Mars 2016, Mrk publikon videoklipin "Bang Bang", në bashkëpunim me Simbol. Më datë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Majesty

Dardan Osmanollaj

Blasta

Vig Poppa

Gent Fatali

Kino

Tensioni G

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Bonsaton

Cyclone

Tags: Simba, Simbol, Simbol Ramadani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet