Më mbaj mend (për 1 muaj)

Simon Gjonaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Simon Gjonaj është një shkrimtar, këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 10 Shkurt 2020, Simon Gjonaj publikon videoklipin "Larg Vendlindjes". Muzika e këngës u punua nga Gjeke Dushaj, teksti u shkrua nga Simon Gjonaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Gjeke Dushaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Met Sadiku (Poet)

Abdullah Troshupa

Tasin Demiri

Shaban S Shabani

Jahja Mehmeti

Imarton Osmani

Jurgen Ndoci

Mentor Thaqi

Florim Muhadri

Afiz

Tags: Simon Gjonaj, Sgjonaj


Komente mbi këtë artist