Më mbaj mend (për 1 muaj)

Simon Gjonaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Simon Gjonaj është shkrimtar, këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 10 Shkurt 2020, Simon Gjonaj publikon videoklipin "Larg Vendlindjes". Muzika e këngës u punua nga Gjeke Dushaj, teksti u shkrua nga Simon Gjonaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Gjeke Dushaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist