A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Simona Shalcanj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
Simona Shalcanj është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Rejsi Meçe

Anida Rexha

Flogerta Krypi

Edisnajda Xhihani

Gjuljana Marku

Laureta Durmishi

Franceska Ramadani

Jehona Gashi

Blerona Brao

Herolinda Laqaj


Tags: Simona Shalcanj

Simona Shalcanj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019