Më mbaj mend (për 1 muaj)

Simple-X

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Simple-X është një këngëtar i njohur. Granit Hoxha i Prizrenit me pseudonim Simple X qe merret me hip hop nga mosha 13 vjeqare. Momentalisht jeton ne gurbet Gjermani ne qytetin e Shtutgartit. Ka lansuar disa keng mjaft te mira dhe gjithashtu esht edhe pjestar i grupit TLG the loyal giants gjithashtu prizrenas....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Abazi

Besnik Shemsiu

Burim Mulaku

Labinot Hasanramaj

Noli Pajaziti

Besnik Zeqiri

Kujtim Shahini

Deba

Muhamet Bytyqi

Life Soldier

Tags: Simple-X, Simplex, Simple X, Granit Hoxha


Komente mbi këtë artist