Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sin Boy & Sugar Boy - Ypotrofia (Υποτροφία) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Sugarboy:]
Me ta lefta tou mpampa mou kano kariera
To proi Parisi kai to fradi sto Sierra
Egina star kai oli farane ksenera
Sextape exo kani kai me tin Kamargera
Pes mou to delis den ksero ma pou pato
Ksero me delis den ime gia tetia exo
Delo to xrono na to skefto
Ama sou kano da sou erdo me to eirochto
Ase ta den delo moro mou ta den mporo
Fere mou piso to mialo mazi me ton logoriasmo
Me ta lefta mou peso se diplo tablo
Plirono kasi mera dis me to xriso
Den exo anangi ta like na plirodo
Den ksero an me dimate...
Sin Boy
Publikimi: 20/03/2016


Sin Boy & Sugar Boy - Ypotrofia (Υποτροφία)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ypotrofia (Υποτροφία)".
3. Video është e këngës "Ypotrofia (Υποτροφία)", por nuk këndohet nga Sin Boy & Sugar Boy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sin Boy:


Komente 0