TEKSTESHQIP

Sinan Hajdini
Kalle
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalle" kënduar nga Sinan Hajdini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor paraqitet tek artdhashësit i realizuar mjaft këndshëm edhe me anë të një videoklipi muzikor, video produksionin e të cilit e krijoi Kotorri. Ky videoklip u publikua me datë 11 Shtator 2023. Autor i tekstit është Diamant Sinanaj (BlackLion), ndërsa produksionin në studio e kreu Sonic Music.