A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sinan Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  500
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Sinan Hoxha është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqipërisë së mesme. Sinan Hoxha, një emër mjaft dominant në skenën muzikore, lindi në lagjen Braka ne Tiranë, Shqipëri. Klipet e tij, ashtu si koncertet e ca më tepër, faqja në rrjetin social, janë të mbushura me femra që e admirojnë. Ai, së bashku me Altin Shira, është një nga këngëtarët kryesorë të lëvizjes "Ringjallja Romës" Suksesin e deritashëm thotë se ia dedikon publikut, i cili ka bërë që brenda një periudhe të shkurtër të ngjitet lartë piedestaleve të këngë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Gili Gili (2013)

Xhelozia (2009)

Arome Parfumi (2007)

Kenge Dasmash

Fotografia

Pse Të Dua

Egzistoj

Ah Sikur Te Vije

Dashuria Dallg Dhe Djell

Më Thuaj Po


» Dërgo Një Këngë »

Syte Blu
Bomba
Alo Alo Ambulanca
Vullkan
Kukulla
Karajfil I Vogel
Adrenalina
Shoqnia
Mamin, Babin E Mashtron
Gili Gili


Përkthime (7)


Artistë Të Ngjashëm:

Gena

Bojken Lako

Dr. Flori

Sefe Duraj

Olen Cesari

Korab Shaqiri

Florian Beqiri

Mentor Xhemali

BimBimma

Armend Regjepagiqi


Tags: Sinan Hoxha, Sinani

Sinan Hoxha në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018