Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Knoj Per Pleq E Knoj Per Tri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Jam nje Djale, nje Djale beqar,
kendoj me Shpirt e me mall,
Kengen une e kam ne shpirt,
me vullnet kendoj pa drite,
kengen une e kam ne shpirt,
me vullnet kendoj pa drite

hajde se bashke oh te kendojme,
te gjithe ne valle te vallzojme,
cakrrojme gotat sy me sy,
knoj per pleq e knoj per t‘rinj


Ky tekst u dërgua nga Kevin HaliliSinan Hoxha
Publikimi: 21/12/2001


Sinan Hoxha - Knoj Per Pleq E Knoj Per Tri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knoj Per Pleq E Knoj Per Tri".
3. Video është e këngës "Knoj Per Pleq E Knoj Per Tri", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0