Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sinan Vllasaliu - Me Shkuan Te Gjitha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shkuan Te Gjitha".
3. Video është e këngës "Me Shkuan Te Gjitha", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Me Shkuan Te Gjitha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Mos Ja Falni"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Nje here une te dashurova
Nje here zemren ta lendova
Nje here un te thash se te dua shum
Nuk e di si shkuan endrrat
Per nje qast na u ndan zemrat
Stinet tona kan kaluar dhe pa ty

Me shkuan te gjitha shkove edhe ti
Tani thrras kujtimet e me kthehesh ti
Se ma tremb shpirtin vetmia
Mbeta dhe pa ty
Po me pikojn lotet si shiu nen qati

Se me tremb shpirtin vetmia
Mbeta dhe pa ty
Po me pikojn lotet si shiu nen qati

Sonte prap erdhe tek une
Floke lagur e trishtume
Per nje qast mu dridh kjo zemer
Oohh sa shum

Ate qast besova naten
Ate qast besova enderren
Ne dy pjese e ndava moj vajze zemren une

Me shkuan te gjitha shkove edhe ti
Tani thrras kujtimet e me kthehesh ti
Do te mbetesh mikja ime ne ditarin tim
Po me pikon loti, si shiu ne qati

Do te mbetesh mikja ime ne ditarin tim
Po me pikon loti si shiu ne qati si shiu nen qati


Ky tekst u dërgua nga Mensur Gashi   artizhsh
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet