Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Sinan Vllasaliu - E Kush T'ka Rrejte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

03/04/2015

2015-04-03T08:35:52+00:00E kush tka rrejt oo
Oo kush tka mashtrue
Shpirti jem ooo
A po vjen me mue
E kush tka rrejt oo
Oo kush tka mashtrue
Shpirti jem ooo
A po vjen me mue

Ref:
Me pas diiiit qe ti mu mdon
Shpirti jem ooo kurr ty stkisha lon
Mee pas diiit se ti mu mdoon
Shpirti jem ooo kurr ty stkisha lon

E ku mje niiis ooo
O ku mje tuj shkueee
Shpirti jem oooo
Kush ty tka idhnuee
E ku mje niiis ooo
O ku mje tuj shkueee
Shpirti jem oo kush ty tka idhnue

Ref:
Me pas diiiit qe ti mu mdon
Shpirti jem ooo kurr ty stkisha lon
Mee pas diiit se ti mu mdoon
Shpirti jem ooo kurr ty stkisha lon


Ky tekst u dërgua nga Yll Alaj
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet