Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sinan Vllasaliu - Ti Me Je Si Nji Pik Loti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Je Si Nji Pik Loti".
3. Video është e këngës "Ti Me Je Si Nji Pik Loti", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Ti Me Je Si Nji Pik Loti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  36

Komente

Asnjë Koment

25/02/2013

2013-02-25T20:04:57+00:00Ti me je si nje pik loti engjell nate kush te solli
n'dhimbjen time ti u trete je nje yll qe fle ne dete
ender ti mbete..
qdo mengjes kur diellin shon dua shpirtin te ma ngroh
ti e vrave endrren time flak i dhe dhe zemres sime
jeta ime vark qe mbytet thell ne zemren tende zhytet (2x)

Ref..
Ti me je si nje pik loti engjell nate kush te solli
n'dhimbjen time ti u trete je nje yll qe fle ne dete
ender ti mbete..

Me mungon si nates hena
qaj vetem me dhemb zemra (2x)
sa me larg qe je nga une
sdi pse aq ma shum te due.. (2x)

Ref...(2x)


Ky tekst u dërgua nga  timmi
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë