Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Selman Kadria

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Selman Kadria".
3. Video është e këngës "Selman Kadria", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Selman Kadria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Këngë e albumit:

"Luj Moj Kosovare"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Heeej, hej hej
Me gojë hapun o ka met o Serrbia
Thon o kush oshtë qai Selman o Kadria
Deri sot jo se kem o njoftë Cerrcën
Sot o e vrau o qat Miliç Kërstën

Hej hej
Se Istogu o more me rrethine
Bukur shpesh e ka dridh o Serrbine
Por ksaj radhe o pushka e Selmanit
Dridhi eshnat o të Car o Dushanit

Hej hej
Se Selmani o e vrau at shka
Po thon o me shkije o në gjak o ka ra ae
Besa e Zotit jo more s'ka ra n'gjake
Për o SHQIPNI ai more po merr hake

Hej hej
Ty t'lumtë dora o Selman o Kadria
Kshtu o po t'thon o more krejt o SHQIPNIA
Djem o si ti ka KOSOVA prap
Prap o nër shkije o do të marim hak ee.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber   Behar   artizhsh
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet