Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Do Me Plas Kjo Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Do me plas kjo zemër
Se më mbytii malli
Dashuria zemrën seq ma kalli
Dashuria zemrën seq ma kalli

Plas moj zemër e dalldisur
ajo shkoj e t´ka braktisur
cakrojm gotat miku im
ta shërojm o këtë pikllim

Plas moj zemer e dalldisur
ajo shkoj e t´ka braktisur
cakrojm gotat miku im
ta shërojm o këtë pikllim

Oohh..
Tash në sytë e mi
po pikllon loti
se pa dashuri me kaloj moti
se pa dashuri me kaloj moti

Plas moj zemër e dalldisur
ajo shkoj e t´ka braktisur
cakrojm gotat miku im
ta shërojm o këtë pikllim

Plas moj zemer e dalldisur
ajo shkoj e t´ka braktisur
cakrojm gotat miku im
ta shërojm o këtë pikllim

Ky tekst u dërgua nga Ferizajlike


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 26/05/2009


Sinan Vllasaliu - Do Me Plas Kjo Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Me Plas Kjo Zemer".
3. Video është e këngës "Do Me Plas Kjo Zemer", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0