Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Sa Mka Marr Malli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39

Këngë e albumit:

"12 Golden Hits"

Këngë e albumit:

"O Sheqer"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Komente

1 🔥

20/10/2010

2010-10-19T23:00:00+00:00se une ty te zgjodha me te miren nder shoqe qe ti ke pas e para me fole dhe mendova moj se kurr s'ke mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam ma te bukuren dashuri prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me tyyyyyyy

Ref(2):sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me u nda dite e nate une te kujtoj e kurr sdo te harroj.

se here me marr malli per met pas dhe niher ne perqafim dal naten ne dritare e me kenge te kujtoj e qaj shpirtin ti se bashu kaluam dhe krijuam mat bukren dashuriprap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me tyy

Ref(6):sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me u nda dite e nate une te kujtoj e kurr sdo te harroj.


Ky tekst u dërgua nga Gennt.7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet