Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Shkaktar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Nje rrefim per nje gabim
me ju do ta ndaj
Cilit do qe i ka ndodh
me mua le ta qaj

Kam dasht njeri te vecant
cdo gje ish interesant
E sot ndjej mall
duron veq njeriu i gjalle

Shkaktar une isha Shkaktar
Shkaktar qe jetojme te ndare
Nese ti ma falm une sja fali vetes
Ti ma fal un sja fali vetes

Nuk ja fal jo sja fali vetes
Sot dalloj rrenen prej te vertetes

Ky rrefim ska mbarim
por duhet ta mbaroj
E kuptojne veq ata
qe dashnia i lendon

Kam dasht njeri te vecant
cdo gje ish interesant
E sot ndjej mall
duron veq njeriu i gjalle

Shkaktar une isha Shkaktar
Shkaktar qe jetojme te ndare
Nese ti ma falm une sja fali vetes
Ti ma fal un sja fali vetes

Nuk ja fal jo sja fali vetes
Sot dalloj rrenen prej te vertetes


Ky tekst u dërgua nga Ardit LimaniSinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/11/2014


Sinan Vllasaliu - Shkaktar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkaktar".
3. Video është e këngës "Shkaktar", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0