Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - A Sherohet Kjo Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Jam zjarr i fikur
Fatkeqedsisht i kthym ne hi
U dasht me e ngrohe
E kam djegun nji dashni

Kur po m'lotojne syte
Me dore lotin e fshij
E kur po me qan zemra
Cka me bo s'e di

Ref...x2
A sherohet kjo dashni
Nuk e di jo s'e di
A eshte semundje pa ilaç
Sa te dhemb edhe t'knaq

Ilaçin nuk e gjet
As plak as i ri
Kush nuk di me u ngrohe
Do te digjet ne dashni

Kur po m'lotojne syte
Me dore lotin e fshij
E kur po me qan zemra
Cka me bo s'e di

Ref...x2
A sherohet kjo dashni
Nuk e di jo s'e di
A eshte semundje pa ilaç
Sa te dhemb edhe t'knaq

...

Ref...x4
A sherohet kjo dashni
Nuk e di jo nuk e di
A eshte semundje pa ilaç
Sa te dhemb edhe t'knaq


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiSinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2014


Sinan Vllasaliu - A Sherohet Kjo Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Sherohet Kjo Dashni".
3. Video është e këngës "A Sherohet Kjo Dashni", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0