Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Hysen Bajri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Sinani"

Komente

Asnjë Koment

17/01/2018

2018-01-17T16:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hysen Bajri" kënduar nga Sinan Vllasaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Vllasaliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bajrush Doda & Zenun Gashi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O Hysen Bajri o po ban o me dor
O nuk po muj o baclok o me fol
O se m'ka ra o do gjak o ne goje
O se m'ka ra o do gjak o ne goj
M'kan pre mua o me jatagan
A ka djal o ne Rugove qe shkon
E nanes plak o let mi kallxon
O Kjajma Smajlin e ma fort Zeken
O qe nuk iken o me m'lan vetem
O bashk me mua o e kan ba deken.Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet