TEKSTESHQIP

Sinan Vllasaliu
Qka Ka 3
Lyrics

Ti me njeh me mir se qdo njeri tjeter
Ti e din se ende mu me dhem plaga e vjeter
Ti e din se ende n'jeten time je
Dhe prap po ki zemer mem pyet qka ka 3

Ref..2x
Qa ka 3 qa ka 3
Qka ka me pas kur me mu sje
Qa ka 3 kurr mos pyet
Kur ende ne zemer osht emri yt.

kur vetmia e jetes ty zemer t'merzit
Mos harro se ende dikush osht tut prit
Kur qetsin e shpirtit nuk e gjen askund
Mos harro se deren e ke qel te un

Ref..2x
Qa ka 3 qka ka 3
Qka ka me pas kur me mu sje
Qka ka 3 kurr mos pyet
Kur ende ne zemer osht emri yt

Ref..2x
Qa ka 3 qka ka 3
Qka ka me pas kur me mu sje
Qka ka 3 kurr mos pyet
Kur ende ne zemer osht emri yt.

Ti me njjeh me mir se qdo njeri tjeter ti e din qe ende me dhemb plaga e vjeter...!

DËRGOI: