Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Zylbehari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Sinan Zylbehari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore tetovare. Më datë 15 Qershor 2010, Sinan Zylbehari publikon videoklipin "Ndarja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bujar Ademi

Jusuf Dalifi

Arshik Miftari

Habil Akiku

Adnan Kamberi

Bekim Halili

Breaker G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Kacho

Latuà

Tags: Sinan Zylbehari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet