Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sindi Goma

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  240
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Sindi Goma është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Talentin për muzikën e ka të trashëguar nga mamaja e saj, e cila ka studiuar për kitarrë. Që prej moshës 8-vjeçare ka filluar të angazhohet në aktivitete muzikore. Një nga pasionet e Sindit është sporti i shahut. Ajo ka marrë pjesë në disa konkurse të kësaj disipline dhe ka fituar çmime të para dhe të dyta disa herë. Gjithashtu, ajo luan ping-pong dhe kërcen. Asaj i pëlqen shumë dhe profesioni i ekonomistit dhe mendon se do të mund të ishte shumë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Sindi Goma, Sindi Goga

Komente 0