Më mbaj mend (për 1 muaj)


Singullar Kodoshi - Introduction

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Introduction".
3. Video është e këngës "Introduction", por nuk këndohet nga Singullar Kodoshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Singullar Kodoshi - Introduction  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Embargo"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00[Verse 1]
Po vi per t´paren her se estrada o n´terr
me marr ... si WNC-ja ather
kajher kur ju knojshit e su ndigojshit
ju ndigojshin veq kojshit
kur me beat t´vjedhum delshit
n´Bmw keshshit i mbreshit dhomt e palam
ku o tash flowi i tham ?
albumi jem kur del i joti n´vend t´mram matet me gram
deri sa i jemi o satan
jom urban tok e tavan
uragan qe t´fshin - MC qe t´ngin
karrierat i merr si shqiptart Çekin
zonin tem e ndin n´çdo vend qe shkrin
nuk jom vet...une mbas e kom mbretnin
qaty kur rrim e shkrujm
qaty ku pim e vujm
ton per njo - njo per ton si musketar
ty mbill far me lon me barr qe me pas rep ma von
vij ajrore Pej-Hon tjert ni on
ty ju qi at non qe i ka bo
ty mos mujt me lshu zo
prapavij ty u ndi nuk e bojm mo

[Verse 2]
Singullar Kodoshi qetash m´erdh dakiki
ku o tash Kojoti e ku o mik-miki ?
ku o klika jujku o lirika juj
ku o muzika juj - dej sa une po ju gjuj
me talent e producent me tona ktona
ku jena kon na...
birini fmit n´Singilend me marr pak talent
konsulltonhuni me mjek kur ju dhem çdo send
pi EKG-s e ki gati n´039
Siparunt emri jan i rond
ku Haxhi Zeka bon me gisht - nuk jena t´prisht po pejon
boja ndalet po parulla kur nuk kryhet
posteri jem veq prej hitlerave qkyhet
estrada po lyhet me ni krem ekstrem
osht vakti me dal mu tregu pak n´teren
beat me BigBang pak peja slang
(thirty-six)36 chambers si Wu-Tang clan
e ti po flen

[Outro]
e ti po flen shoki ti po flen
nese se ki dit mbas albumit tem repin e ndroni
kur e qes t´dytin repin e lshoni
fytin e keni po s´knoni
e mbani per estetikpavarsia vjen mbas krematoriumit qo panik
qo panik shum qo panik
039 EKG ...Singullar Kodoshi


Ky tekst u dërgua nga Esc Ph3wl
Më Shumë Këngë Nga Singullar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet