Më mbaj mend (për 1 muaj)

Singullar & Bloodychuck - Goro (Freestyle) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Okay, po fillojm prej bazes
jom bo si Festimi (Lyrical Son), m'kan dal brinat e shtazes
pi njoftojme beatat me bisht t'fshizes
shume fly, si kur i kcen miza mizes
ta qijm nonen kthiz
nasty, yndryshem, ja bojm ftyren YouJizz
m'ka kap kriza per 1 vize
me mujt me dal me palu pidhin n'Amerike
rrahhhh, n'shpind
s'po luj mo koqe ja kom nis me lujt ping pong
s'ka vend per tattoo-ja, leshi King Kong
timi po mi dan mushknit n'mnyre terthore
gjak n'kater on' thush'ti je n'thertore
n'klas t'pare m'qitke msusja ylla n'fletore
nuk guxojme prej hood-it mi kallxu do storje
fatmirsisht i kom kalu do gjana
tekstet i ki shume t'mira, me mbaru ajroplana


Ky tekst u dërgua nga  BianconeRi

Singullar & Bloodychuck - Goro (Freestyle)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goro (Freestyle)".
3. Video është e këngës "Goro (Freestyle)", por nuk këndohet nga Singullar & Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Singullar:


Komente 0