Më mbaj mend (për 1 muaj)


Singullar & Bloodychuck - Pe Pshtyj (Freestyle)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pe Pshtyj (Freestyle)".
3. Video është e këngës "Pe Pshtyj (Freestyle)", por nuk këndohet nga Singullar & Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Singullar & Bloodychuck - Pe Pshtyj (Freestyle)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Me Ngjyra T'gjalla"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Bloodychuck

10/08/2012

2012-08-10T00:23:42+00:00yeaa we feel this
we be like..we be like this
yea per ata qe kan harru qe singullari palon pidha
si carcafa,skom vend n hip-hop po ulna n shtrafa
i pi Mc-it si caj me keksa
kur shoh talenta t ri besom m ngjallet shpresa
forja o n muzik me jep kthesa
une pe pshtyj sjom ardh me jep ankesa
jom ardh me jep deftesa
nxansa, me ju pa durt mbi banka
sjeni per hip-hop dilni theni banka
repera si miza t vegjel ,po vjen marimanga
ma rond se Genta me spagaa..


Ky tekst u dërgua nga  princepow
Më Shumë Këngë Nga Singullar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet