Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Sizer është një këngëtar. I lindur ne fier, por pas vitin 1997, shkeputet me familjen e tij per ne Greqi (Athine). ne moshen 17 vjec fillon levizjet e para ne hip hop i ndihmuar nga Mc Aroganti qe jeton ne Athine. Kenga e pare e quajtur 'Vlersoje Shoqerine' incizohet nga producenti i Aroganja crew No Dee.. mbas nje pushimi te vogel fillojne dhe dalin keng te reja por me jo shum sukses te madh.. mbas nje viti duke eksperimentuar me kenge del kenga e pare me e suksesshme...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fiffty-G

Dbmc A.K.A Doory

Continental

Lil Bm

Rich Dog

Daiklin

Akrep1

Wild Panther

Vilsian

Erto

Tags: Sizer


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet