Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Shpat Kermeni
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: SK është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Nëntor 2016, SK publikon videoklipin "Prishtina". Në vitin 2017, Sk publikon albumin "Melodi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentMelodi (2017)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tensioni G

Gentrit Sopjani

Grof

Majesty

Lilem

Simba

Dardan Osmanollaj

Gent Fatali

Blasta

Gold Mc

Tags: Sk, Shpat Kermeni, S.K., 5Hpat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet