TEKSTESHQIP

Skënder Hasi
Autokton Jemi Ne
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Autokton Jemi Ne" kënduar nga Skënder Hasi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Autokton Jemi Ne".
INFO
Aspekti viziv është gjithmonë i rëndësishëm, ndaj ky projekt është finalizuar në ekranet tona i realizuar mjaft këndshëm edhe me një videoklip muzikor, video produksionin e të cilit e punoi Oneditor. Videoklipi u publikua më 4 Maj 2024. Muzika dhe teksti vjen e realizuar nga vetë artisti, teksa autor i orkestrimit është Fatos Canolli.