A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  77
  • Origin:
  • Kuçove 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Skerdi is a popular singer of Pop & Hip-Hop music. Skerdi është mjaft i dashur si në Shqipëri, po ashtu edhe në Kosovë. Bashkëpunon gjithmonë me artistë dhe autorë mjaft të njohur të muzikës shqiptare. Më datë 10 Janar 2012, Sk3rdi publikon videoklipin "Don't Stop", në bashkëpunim me Faruk Visoka. Më datë 23 Shkurt 2012, Sk3rdi publikon videoklipin "Dridhe", në bashkëpunim me Shkaterruesi. Më datë 31 Gusht 2013, Faruk publikon videoklipin "Fale", në bashkëpunim me Sk3rdi. Më datë 4 Dh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

REDBOX Entertainment

(Former label)

SnapChat

Account

Instagram

Account

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lek Plepi

Nehat Istrefi

Korab Jetishi

Strongi

Gentian Gojani

Trim Jakupi

Barooti

Alidema

GT

Korab Shaqiri


Tags: Skerdi, Sk3Rdi, Skerdi Ago

Skerdi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019