Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skerdi - Bespreme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ti ike, kurr s’erdhe mem pa
zemren ti ma theve
un prita dhe nj her me t’pa
po ti m’dole bespreme [x2]

syt pikojn ty t’kerkojn boll jena sha
tjert kallzojn e thojn me tjetren dal hala
ti se ki problem i harron kujtimet
kush ishim ne
kur ti ku kajt ke ardh
mu kon t’dy bashk e tash ku je

kur t shihmi na, kur t shihmi na
kur t shihmi na, ku je
si st erdh gjynah, si st erdh gjynah
si st erdh gjynah cfar dashnie ti le [x2]

ti ike, kurr s’erdhe mem pa
zemren ti ma theve
un prita dhe nj her me t’pa
po ti m’dole bespreme [x2]

ti bespreme bosh ma le dhomen (bosh ma le dhomen)
ti bespreme ma theve endrren (ma theve endrren)

ti ike, kurr s’erdhe mem pa
zemren ti ma theve
un prita dhe nj her me t’pa
po ti dole bespreme [x2


Ky tekst u dërgua nga ELJON RREDHISkerdi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/03/2021
Muzika: Skerdi
Teksti: Skerdi
Produksioni: Ultra Beats
Video Produksioni: EmanuelSkerdi - Bespreme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bespreme".
3. Video është e këngës "Bespreme", por nuk këndohet nga Skerdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skerdi:


Komente 0