TEKSTESHQIP

Skerdi
M'Ke Rrejt
Lyrics
(Feat. Teuta Selimi)

Çdo foto me mu ti fshije
Sytë e tu
S'du mo me ti pa
Ike ike ti si hije
Ti me mu shumë ke hy gjyna(Skerdi)
Çdo foto me mu ti fshije
Sytë e tu
S'du mo me ti pa
Ike ike ti si hije
Ti me mu shumë ke hy gjyna(Teuta)

DËRGOI:
INFO
Më datë 17 Shtator 2021, Skerdi publikon videoklipin "M'Ke Rrejt", në bashkëpunim me Teuta Selimin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Skerdi. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinegr8.
Renditja:
Top 200