Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Skender Cela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
Skender Cela është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Zeqir Kryeziu

Elidon Çelaj

Hajro Pepa

Skender Xhafa

Arben Mjetaj

Adnan Bala

Ben Goxhaj

Ardjan Jaku

Gëzim Salaj

Gazmend Fazliu

Tags: Skender Cela, Skender Celaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet