Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skender Shabani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Skender Shabani është një këngëtar i njohur. Më datë 5 Korrik 2018, Milaim Mezini & Skender Shabani publikojnë videoklipin "Fatmir Fejzullahu (Atlantiku)". Muzika e këngës u punua nga Milaim Mezini, teksti u shkrua nga Milaim Mezini. Më datë 31 Tetor 2020, Milaim Mezini & Skender Shabani publikojnë videoklipin "Vota". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Milaim Mezini. Më datë 27 Nëntor 2020, Milaim Mezini & Skender Shabani publikojnë videoklipin "Krisi Pushka N'mitrovicë". Muzi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fenix

B-King

Shaban Rogaci

Gilan G

Nusran Fera

Ramiz Jusufi

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

APG

Sejdi Sejdiu

Breaker G

Tags: Skender Shabani


Komente mbi këtë artist