Skender Shabani
Skender Shabani
Skender Shabani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore folklorike
Skender Shabani është këngëtar i njohur. Më datë 5 Korrik 2018, Milaim Mezini & Skender Shabani publikojnë videoklipin "Fatmir Fejzullahu (Atlantiku)". Muzika e këngës u punua nga Milaim Mezini, teksti u shkrua nga Milaim Mezini.

Më datë 31 Tetor 2020, Milaim Mezini & Skender Shabani publikojnë videoklipin "Vota". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Milaim Mezini.

Më datë 27 Nëntor 2020, Milaim Mezini & Skender Shabani publikojnë videoklipin "Krisi Pushka N'mitrovicë". Muzika e këngës u punua nga Milaim Mezini, ndërsa teksti u shkrua nga Imri Musliu.

Më datë 22 Shtator 2023, Skender Shabani publikon videoklipin "Një Shqipëri". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Milaim Mezini.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0