A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Skender Xhafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Skender Xhafa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Më datë 26 Nëntor 2010, Skender Xhafa publikon videoklipin "Milioneri". Më datë 2 Prill 2011, Skender Xhafa publikon videoklipin "Mos Harro". Më datë 23 Shkurt 2012, Skender Xhafa publikon videoklipin "Kuzhinieri". Më datë 13 Shkurt 2013, Skender Xhafa publikon videoklipin "Amerike". Më datë 13 Shkurt 2013, Skender Xhafa publikon videoklipin "Në Gurbet". Më datë 31 Mars 2013, Skender Xhafa publikon videoklipin "Violina". Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Perseri Me Ju


» Dërgo Një Këngë »

Ecja Permes Londres
Në Gurbet
Violina
Mos Harro
Potpuri
Kuzhinieri
Milioneri
Amerike


Artistë Të Ngjashëm:

Lap Logu

Elidon Çelaj

Adnan Bala

Gëzim Salaj

Gazmend Fazliu

Ben Goxhaj

Ardjan Jaku

Skender Cela

Zeqir Kryeziu

Hajro Pepa


Tags: Skender Xhafa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019