TEKSTESHQIP

Skender Xhafa & Zaim Merkulaj
N'derras Te Vekit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'derras Te Vekit" kënduar nga Skender Xhafa & Zaim Merkulaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.