TEKSTESHQIP

Skender Xhafa & Zaim Merkulaj
Whiskey & Coca-cola
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Whiskey & Coca-cola" kënduar nga Skender Xhafa & Zaim Merkulaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.