TEKSTESHQIP

Skender Xhafa
Potpuri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri" kënduar nga Skender Xhafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, ky krijim muzikor është paraqitur para shikuesve mjaft këndshëm edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 31 Mars 2013.