TEKSTESHQIP

Skender Xhafa
Në Gurbet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Gurbet" kënduar nga Skender Xhafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti u lansua para shikuesve i punuar këndshëm me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 13 Shkurt 2013.