A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Skifter Etemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  56
  • Vendlindja:
  • Strugë 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Skifter Etemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Skifter Etemi ose i njohur edhe me Nofkën (Keco) është një këngëtar shqiptar nga Struga. Më datë 15 Prill 2009, Skifter Etemi publikon videoklipin "Fajet Mi Ka Bukuria". Më datë 5 Nëntor 2010, Skifter Etemi publikon videoklipin "Kolazh Dasme". Më datë 20 Nëntor 2010, Skifter Etemi publikon videoklipin "Hidhe Vallen Moj Strugane". Më datë 21 Dhjetor 2010, Skifter Etemi publikon videoklipin "Vite Nen Lot". Më datë 8 Janar 2011, Skift...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Fajet Mi Ka Bukuria

Ç'ma Kepute Shpirtin


» Dërgo Një Këngë »

Te Therret Beqari
Çu Zune Gocat Per Nje Çun
Shami Verdha
S'kemi Kufi
Te Mori Bandilli
Jeta Eshte E Shkurter
Belkeputura
Do Marr Ate Qe Dua
Ktheuni Bijt E Mi Ktheuni Ne Shqiperi
Kolazh Dasme


Artistë Të Ngjashëm:

Selim Paja

Alfred Meço

Altin Sulku

Aziz Murati

Memi

Tefik Islami

Adnan Daci

Zena Aliu

Agim Poshka

Artan Kola


Tags: Skifter Etemi, Keco

Skifter Etemi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019