Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Me Martoi Neneja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

me martoi neneja larg ne amerik
jasaman aman jasaman oi
se c ma dogji zemren
c ma keputi shpirtin
jasaman aman jasaman oi

digjem pervelohem tretem si qiri
jasaman aman jasaman oi
sec i fshiva lotet me qoshe te shamis
jasaman aman jasaman oi

malli c me ka marre per qoshen e shtepise
jasaman aman jasaman oi
te cova nje leter nje fotografi
jasaman aman jasaman oi

fshiji nene lotet lotet porsi shi
jasaman aman jasaman oi


Ky tekst u dërgua nga  xhesmina

Skifter Etemi - Me Martoi Neneja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Martoi Neneja".
3. Video është e këngës "Me Martoi Neneja", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0