Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Dade Dade Kam Nje Halle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dade dade kam nje hall
dade moj dade (2 her)

Hallin skam me ke ta qaje
dade moj dade (2 her)

Me nje vajz kam ren sevda
dade moj dade (2 her)

Ja do ta marr ja do vdes
dade moj dade (2 her)

Dade ti me thoje djal
dade moj dade (2 her)

Jallah hajt me bej nderman
dade moj dade (2 her)


Ky tekst u dërgua nga Shqiptarezemer

Skifter Etemi - Dade Dade Kam Nje Halle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dade Dade Kam Nje Halle".
3. Video është e këngës "Dade Dade Kam Nje Halle", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0