Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Qaj Maro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ike dhe më le shtëpinë
Qaj Maro, qaj moj bijë!
Epo qaj Maro, qaj moj bijë!
More rrugën per Misirë
Qaj Maro, qaj moj bijë!
Epo qaj Maro, qaj moj bijë!
Me le vetëm me fëminë
Qaj Maro, qaj moj bijë!
Epo qaj Maro, qaj moj bijë!
Jeta jote rrokullimë
Qaj Maro, qaj moj bijë!
Epo qaj Maro, qaj moj bijë.


Skifter Etemi - Qaj Maro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Maro".
3. Video është e këngës "Qaj Maro", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0