Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Ma Fal Nje Buzeqeshje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hapi syte e zeza
Te shohesh behar x2

Na i vrave çunat moj
Çunat moj beqar x2

Nder shoqe te zgjodha
Zemren ma rembeve x2

Ta bleva fustanin moj
Por ti s'ma pelqeve x2

Deri kur moj goce
Do te rrish beqare x2

Oh moj belkeputur moj
O moj lozonjare x2

Moj buzeburbuqe
Shpirtin ç'ma ke fikur x2

S'mundem te duroj moj
Do t'marr me te ikur x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Publikimi: 21/04/2009Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente mbi këtë këngëSkifter Etemi - Ma Fal Nje Buzeqeshje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Fal Nje Buzeqeshje".
3. Video është e këngës "Ma Fal Nje Buzeqeshje", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.