Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Vite Nen Lot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nje nga nje iken te rijne
Shkuan kurbetqare
Valle ku do vejne te zijnte
Te vjen per te qare

Ato vite e 90ta
Me lot qane nenat e shkreta
Male fusha mbi yjet
Qajne per ata djem

Dimri i madh po na vjen
Djemte e rijn po na rembejn
Qajne nenat me oi oi
Ngelen djemte ne kufi

Shqipetaret ane mban
Iken ne mergim
Ku i lane femijet e shkret
I lane jetin


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha

Skifter Etemi - Vite Nen Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vite Nen Lot".
3. Video është e këngës "Vite Nen Lot", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0