Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Jeta Eshte E Shkurter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

"Qaj per fatin tim
Qaj per fatin tend
Se kur ikim marim shoke
Veç dy metra vend"

Qaj per fatin tim
Qaj per fatin tend
Se kur ikim marim shoke
Veç dy metra vend x2

O ju qe me shpini
O ju qe me mbani
Qaj per fatin tim o shoke
Juve mos me qani

O ju njerez te mire
Kot qani kot
Se ajo qe iku shoke
S'ngjallet me me lot x2

Jeta eshte e shkurter
Vdekja eshte e gjate
Jeta eshte e shkurter shoke
Na quhet urate x2

...

"Ah njerez te mire
Kot po qani kot
Se ajo qe iku
S'ngjallet me me lot"


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Skifter Etemi - Jeta Eshte E Shkurter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Eshte E Shkurter".
3. Video është e këngës "Jeta Eshte E Shkurter", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0