Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Zëri Nënës Më Thërret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zëri Nënës Më Thërret" kënduar nga Skifter Etemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 12 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
12

DËRGO TEKSTIN
Publikimi: 06/04/2021
Muzika: Genci Malaj
Teksti: Skifter Etemi
Orkestrimi: Genci Malaj
Klarinet- Renato Lici
Zerat- Haxhi Arapi
Styling - Dritan Jonuzi
Sponsor - Ajazi-Ag
Falenderojm - Hotel Lake Park
Restoran - Shtepija E Vjeter
Video - Zati ProductionMë Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0


Skifter Etemi - Zëri Nënës Më Thërret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zëri Nënës Më Thërret".
3. Video është e këngës "Zëri Nënës Më Thërret", por nuk këndohet nga Skifter Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.