Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skivi - Hajnekena

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajnekena".
3. Video është e këngës "Hajnekena", por nuk këndohet nga Skivi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skivi - Hajnekena  (Feat. Rema Canolli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  25

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Rema Canolli

27/06/2017

2017-06-27T20:00:00+00:00Ref.
Tu pi hajnekena deri sa mo skena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
tu pi hajnekena

Skivi:
A je per valle , a je per valle
tripin me mu ndaje , haaaaaaa
a je per valle tripin me mu ti ndaje
hini kejt n'valle
mindilin ti kape e kalle
Thirre thirre ca bojna na dyt mos e tjerr
lekt lekt i shperlajna si detergjent
clip clap hajnekenenekenen
njo per shoqni qo hajnekenenekenen

Ref.
Tu pi hajnekena deri sa mo skena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
tu pi hajnekena

Skivi:
Fajn na skena se hajna jena
tu pi hajnekena
shum po na then a
se knej ka jena ty sta rrok antena
hajde ma knena se neja o knena
hajde ma knena ti hajde ma knena
pse po don une me tlut
kile ti mu ma ke lon
heren e par, heren e dyt, heren e tret bone dom
gabimin ta fali vec thirr te ky djali
Mos e bon ziliqarin
Sta faliii

Ref.
Tu pi hajnekena deri sa mo skena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
tu pi hajnekena

Skivi:
Mindilin ti kape, mindilin ti kape
mindilin ti kape, mindilin ti kape
kallee kallee kallee kalleeeee

Ref.
Tu pi hajnekena deri sa mo skena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
tu pi hajnekena


Ky tekst u dërgua nga EmirR
Më Shumë Këngë Nga Skivi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet